Sukcesy

Rok szkolny 2015/2016

NAZWA IMPREZY

ORGANIZATOR/ MIEJSCE

TERMIN

UCZESTNICY

ZAJĘTA LOKATA

Mistrzostwa Powiatu w koszykówce dziewcząt

Mosir Zgierz

1.10.2016

SMS- LO 15

I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w koszykówce chłopców

Mosir Zgierz

1.10.2016

SMS- LO 15

I miejsce

Mistrzostwa Województwa Liga lekkoatletyczna Chłopców i dziewcząt

UKS Trójka Aleksandrów

VIII 2015

SMS- LO 35

I miejsce

Mistrzostwa Powiatu Liga Lekkoatletyczna chłopców i dziewcząt

UKS Trójka

Aleksandrów

VIII 2015

SMS- LO 30

I miejsce

Mistrzostwa Rejonu w koszykówce dziewcząt

Mosir Zgierz

XI 2016

SMS- LO 15

I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w pływaniu chłopców

Mosir Zgierz

IX 2015

SMS- LO 10

I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt

Mosir Zgierz

IX 2015

SMS- LO 15

I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców i dziewcząt

Mosir Zgierz

III 2016

SMS- LO 15

IIImiejsce DZ

V miejsce

CH

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt

Mosir Zgierz

1.10.2015

SMS- LO  4

I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców i dziewcząt

Mosir Zgierz

IV 2016

SMS- LO 15

I miejsce

Powiatowe i wojewódzkie biegi przełajowe indywidualne i drużynowe

Mosir Zgierz

VIII 2015

SMS- LO 10

I miejsce

FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W BIEGACH ROZSTAWNYCH – VENA SPORT 2015

AZS Łódź

VI 2015

SMS- LO 5

I miejsce

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

AZS Łódź

SMS- LO  30

I miejsce

Mistrzostwa Polski w Sztafecie Szwedzkiej

AZS Łódź

SMS- LO  30

I miejsce

Turniej Basket Cup Aleksandrów Łódzki

Burmistrz Aleksandrowa

V2015

SMS- 10

I miejsce

Memoriał Nowakowskiego- koszykówka kobiet

UKS Basket

SMS- LO – 15

I miejsce

Turniej Costa Brava

Barcelona, Euro-Sportring

X 2014

12 chłopców z Ib.

I miejsce

Rok szkolny 2014/2015

Lekkoatletyka

Finał Ogólnopolski Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej – Rzeszów wrzesień 2014

II miejsce zespołu dziewcząt

III miejsce zespołu chłopców

Finał Ogólnopolski w sztafetowych biegach przełajowych Vena Cross – Łódź kwiecień 2015

IX miejsce zespołu dziewcząt w sztafecie 8 x 800m.

Finał Ogólnopolski w biegach rozstawnych Vena – Łódź czerwiec 2015

I miejsce dziewcząt w sztafecie szwedzkiej (100m, 200m, 300m, 400m)

Skład zespołu: Klaudia Szczerbicka, Paulina Berczyńska, Klaudia Piątek, Magdalena Oczkowicz

II miejsce chłopców w sztafecie 4 x 100m

Skład zespołu: Jakub Andrzejczak, Tomasz Juszczak, Mateusz Mazgaj, Artur Gruszczyński

Finał Wojewódzki w biegach rozstawnych Vena – Łódź czerwiec 2015

I miejsce dziewcząt w sztafecie szwedzkiej (100m, 200m, 300m, 400m)

Skład zespołu: Klaudia Szczerbicka, Paulina Berczyńska, Klaudia Piątek, Magdalena Oczkowicz

I miejsce chłopców w sztafecie 4 x 100m

Skład zespołu: Jakub Andrzejczak, Tomasz Juszczak, Mateusz Mazgaj, Artur Gruszczyński

Finał Wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych – Łódź październik 2014

I miejsce zespołu dziewcząt w sztafecie 10 x 800m

Finał Rejonowy w sztafetowych biegach przełajowych – Aleksandrów październik 2014

I miejsce zespołu dziewcząt w sztafecie 10 x 800m

Koszykówka dziewcząt

-udział w rozgrywkach I,II ligi koszykówki PZK

-rogrywki ŁZK

-udział w memoriale im Andrzeja Nowakowskiego

-Turniej Basket Cup 2015 Aleksandrów Łódzki

- I miejsce w rozgrywkach licealiady piłki koszykowej dziewcząt na szczeblu :powiatowym i rejonie, awans do finału wojewódzkiego

Piłka Nożna

-udział w turnieju piłki nożnej Costa Brava – I miejsce

-udział w rozgrywkach III ligi łódzko-mazowieckiej PZPN

-udział w rozgrywkach ŁZPN

Igrzyska Młodzieży Szkolnej –Licealiada  (Zgierz)

- sztafety pływackie chłopców 20.11.2014- IV miejsce w powiecie

-piłka ręczna dziewcząt 3.11.2014 – II miejsce w powiecie

- piłka ręczna chłopców 4.11.2014 – I miejsce w powiecie , III miejsce w rejonie

- piłka koszykowa chłopców 28.01.2015- II miejsce w powiecie

- udział w mistrzostwach powiatu zgierskiego w tenisie stołowy, dziewcząt i chłopców 8.01.2015

-piłka siatkowa dziewcząt i chłopców 23.03.2015-  XIII i VII miejsce w powiecie  (Ozorków)

- piłka nożna dziewcząt 05.2015 – IV miejsce w powiecie

-piłka nożna chłopców 05.2015 – VI miejsce w powiecie

SUKCESY LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ALEKSANDROWIE ŁÓDZKIM w latach 2009-2014

Ogólna klasyfikacja punktowa Powiatu Zgierskiego:

III miejsce rok 2009/2010

I miejsce rok 2010/2011

II miejsce rok 2011/2012

II miejsce rok 2012/2013

 

Wyróżnienia zespołowe:

Koszykówka dziewcząt:

Mistrz Powiatu Zgierskiego w latach 2009-2014

Mistrz Województwa Łódzkiego w latach 2009-2014

MISTRZ POLSKI W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

Lekkoatletyka:

Mistrz Powiatu Zgierskiego chłopców i dziewcząt w latach 2009-2013

Mistrz Rejonu chłopców i dziewcząt w latach 2009-2013

Mistrz Województwa Łódzkiego chłopców w roku szkolnym 2011/2012, 2012/2013, 2013/2014

Mistrzostwa Polski chłopców: II miejsce w roku szkolnym 2011/2012, 2012/2013

 

Piłka ręczna dziewcząt:

Mistrz Powiatu Zgierskiego w latach 2009-2011

Mistrz Rejonu w roku szkolnym 2009/2010

Mistrzostwa Województwa: III miejsce w roku szkolnym 2009/2010

 

Siatkówka dziewcząt:

I miejsce w Powiecie Zgierskim w roku szkolnym 2011/2012

III miejsce w Powiecie Zgierskim w roku szkolnym 2009/2010

Piłka nożna chłopców:

III miejsce w Powiecie Zgierskim w roku szkolnym 2011/2012

 

Piłka ręczna chłopców:

III miejsce w Powiecie Zgierskim w roku szkolnym 2011/2012